Kaliteli portföy yönetimi hizmeti ile karşınızdayız.

Yatırımcılarımızın tüm beklentilerini karşılayacak fonları kurarak yönetmeyi tasarlıyoruz.

Daha Fazlası

Gayrimenkul Yatırım Fonu ("GYF") , Sermaye Piyasası Kanunu hükümleri uyarınca nitelikli yatırımcılardan katılma payları karşılığında toplanan para, gayrimenkuller, gayrimenkul projeleri kapsamındaki bağımsız bölümler veya gayrimenkule dayalı haklarla, pay sahipleri hesabına inançlı mülkiyet esaslarına göre çerçevesi çizilmiş varlık ve işlemlerden oluşan portföyü işletmek amacıyla kurulan ve tüzel kişiliği bulunmayan malvarlığıdır. Albaraka Portföy olarak yatırımcılarımıza belirlenecek stratejiler kapsamında GYF kurulum ve yönetim hizmeti vermekteyiz.

Girişim Sermayesi Yatırım Fonu ("GSYF"), Sermaye Piyasası Kanunu hükümleri uyarınca nitelikli yatırımcılardan katılma payı karşılığında toplanan para ya da iştirak paylarıyla, pay sahipleri hesabına, inançlı mülkiyet esaslarına göre, çerçevesi belirlenen varlık ve işlemlerden oluşan portföyü işletmek amacıyla süreli olarak kurulan ve tüzel kişiliği bulunmayan mal varlığıdır. Albaraka Portföy olarak yatırımcılarımıza belirlenecek stratejiler kapsamında GSYF kurulum ve yönetim hizmeti vermekteyiz.

Yatırım Fonu, Sermaye Piyasası Kanunu hükümleri uyarınca tasarruf sahiplerinden katılma payı karşılığında toplanan para ya da diğer varlıklarla, tasarruf sahipleri hesabına, inançlı mülkiyet esaslarına göre, çerçevesi belirlenen varlıklar ve işlemlerden oluşan portföy veya portföyleri işletmek amacıyla kurulan ve tüzel kişiliği bulunmayan mal varlığıdır. Albaraka Portföy olarak Katılım Şemsiye Fonu altında dört adet, Hisse Senedi Şemsiye Fonu altında bir adet menkul kıymet yatırım fonunun kurucu ve yönetici durumdayız.

Strateji ve varlık dağılımı

Faiz oranına duyarlı sektörleri takip etmeye dikkat ederken, varlık dağılımı konusunda da çeşitlendirmenin çok önemli olduğunu düşündüğümüz bir seneye adım attık.

Dağılım

Portfoy Strategy

Alfa - Vega

Hedef Hisse Dağılımı

%12 - %22 bandı

Yatırım Fikirleri

Yatırımcı Klavuzu

Sıkça Sorulan Sorulara İlişkin Bilgilendirme