Kaliteli portföy yönetimi hizmeti ile karşınızdayız.

Yatırımcılarımızın tüm beklentilerini karşılayacak fonları kurarak yönetmeyi tasarlıyoruz.

Daha Fazlası

Gayrimenkul Yatırım Fonu ("GYF") , Sermaye Piyasası Kanunu hükümleri uyarınca nitelikli yatırımcılardan katılma payları karşılığında toplanan para, gayrimenkuller, gayrimenkul projeleri kapsamındaki bağımsız bölümler veya gayrimenkule dayalı haklarla, pay sahipleri hesabına inançlı mülkiyet esaslarına göre çerçevesi çizilmiş varlık ve işlemlerden oluşan portföyü işletmek amacıyla kurulan ve tüzel kişiliği bulunmayan malvarlığıdır. Albaraka Portföy olarak yatırımcılarımıza belirlenecek stratejiler kapsamında GYF kurulum ve yönetim hizmeti vermekteyiz.

Girişim Sermayesi Yatırım Fonu ("GSYF"), Sermaye Piyasası Kanunu hükümleri uyarınca nitelikli yatırımcılardan katılma payı karşılığında toplanan para ya da iştirak paylarıyla, pay sahipleri hesabına, inançlı mülkiyet esaslarına göre, çerçevesi belirlenen varlık ve işlemlerden oluşan portföyü işletmek amacıyla süreli olarak kurulan ve tüzel kişiliği bulunmayan mal varlığıdır. Albaraka Portföy olarak yatırımcılarımıza belirlenecek stratejiler kapsamında GSYF kurulum ve yönetim hizmeti vermekteyiz.

Yatırım Fonu, Sermaye Piyasası Kanunu hükümleri uyarınca tasarruf sahiplerinden katılma payı karşılığında toplanan para ya da diğer varlıklarla, tasarruf sahipleri hesabına, inançlı mülkiyet esaslarına göre, çerçevesi belirlenen varlıklar ve işlemlerden oluşan portföy veya portföyleri işletmek amacıyla kurulan ve tüzel kişiliği bulunmayan mal varlığıdır. Albaraka Portföy olarak Katılım Şemsiye Fonu altında dört adet, Hisse Senedi Şemsiye Fonu altında bir adet, Serbest Şemsiye Fonu altında bir ader menkul kıymet yatırım fonunun kurucu ve yönetici durumdayız.

Strateji ve varlık dağılımı

Bireysel yatırımcılar için piyasa öngörülerimiz, kapsamlı bir finansal planla desteklenen uzun bir yatırım ufku bağlamında görülmelidir. Varlık dağılımı konusunda da çeşitlendirmenin çok önemli olduğunu düşündüğümüz bir senenin içerisindeyiz. Finansal planımız, zaman içinde ulaşmak istenilen hedeflerin varlık tahsisi ve varlıkların yeniden dengelenmesi işlemleri ile disiplinli bir yaklaşımla yönetilmesidir. Tablolarda varlık dağılımlarımız ve artı değer stratejilerimiz yer almaktadır.

Dağılım

Portföy Stratejisi

Piyasa çalkantısından yararlanmak amaçlı bir strateji izleyerek özellikle hisse senedi ve değerli maden ağırlıklarımızı sabit getirili ürün ağırlıklarımızla dengeleyeceğimiz aktif bir yönetim biçimi benimsenmektedir.

Duyurular

Yatırımcı Kılavuzu

Gayrimenkul Yatırım Fonları
GYF Nedir? Kimler Yatırım Yapabilir? Fon Fiyatı Nasıl Belirlenir?
Girişim Sermayesi Yatırım Fonları
GSYF Nedir? Kimler Yatırım Yapabilir? GSYF Pay Alım Satımı Yapılabilir Mi?
TIKLA